<<>>

Uroda czerwiec 2010

Uroda_okladka

Uroda czerwiec 2010

Uroda_1.strona

Uroda czerwiec 2010

Uroda_2.strona

Elle styczeń 2010

Elle_okladka

Notatka na 146 stronie

Elle styczeń 2010

Elle_strona

Amerykański DCL. Dermatologiczna marka wyłącznie z aktywnymi substancjami. Rozświetlające działanie witaminy C z serum High Potency widać już po tygodniu.

Chemfree Superblock SPF 30

Superblock As Seen In
'Chemfree Superblock SPF 30 łączy w sobie dwa najskuteczniejsze składniki ekranu słonecznego w wysocezmikronizowanej, wygodnej formule, która zapewnia idealne pokrycie, jest wodoodporna i nie zostawia białej smugi na skórze' mówi doktor Neal B. Schultz, wiceprezes i dyrektor medyczny firmy DCL.

Nowość! Dla wszystkich miłośników słońca

People Style Watch- Chemfree-2
Dermatologic Cosmetic Laboratories wprowadza nowy produkt – Chemfree Superblock SPF 30 z ochroną przed promieniami UVA i UVB. Stworzony przez dermatologów superblock zawiera wysoce zmikronizowane cząstki, które rozprowadzają się równomiernie po powierzchni skóry i chronią ją przed całym zakresem szkodliwych promieni.

Jaki filtr SPF działa najlepiej?

People Style Watch- Chemfree
Większość dermatologów zgadza się, ze magiczną liczbą dla SPF (Sun Protection Factor – stopień ochrony przed słońcem) jest 30. SPF 15 pochłania około 93 – 95% promieni UVB, a SPV 30 około 98 – 99%. Wszystkie wyższe to zwyczajny chwyt marketingowy. Wypróbuj superekran firmy DCL: UVA/UVB Chemfree Superblock SPF 30.

Amerykański Magazyn 'Med Esthetics' czerwiec 2008

Med Esthetics May_June 08

Doskonała ochrona przeciwsłoneczna
Dermatologic Cosmetic Laboratories wprowadza nowy produkt – Chemfree Superblock SPF 30 z ochroną przed promieniami UVA i UVB. Jest to produkt doskonale wodoodporny, superekran chroniący przed szerokim spektrum promieni ultrafioletowych. Zawiera w sobie wysoce przetworzone, zmikronizowane cząstki dwutlenku tytanu i transparentny tlenek cynku przez co pomaga zapobiec popażeniom słonecznym i chronić przed widocznymi oznakami starzenia. Ten krem jest bardzo delikatny, bezzapachowy i zawiera skwalen, który nawilża i nawadnia skórę.

Amerykański Magazyn 'Med Esthetics' lipiec/sierpień 2008

Med Esthetics July_Aug 08

Świeże spojrzenie
Nowa terapia firmy Dermatologic Cosmetic Laboratories do pielęgnacji okolic oczu Peptide Plus Eye Treatment zawiera kompleks peptydowy, kompleks nawadniający oraz kompleks przeciwutleniający. Delikatna formuła terapii pozwala na szybkie wchłanianie się. Terapia dostępna w sprzedaży dla lekarzy, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz chirurgów plastyków.

Amerykański Magazyn 'Zoomer' High Potency 'C' Scape Serum 25, październik 2008

Zoomer Magazine_ C Scape _ Oct 08
Codzienne używanie tej łatwowchłaniającej się terapii dla skóry sprawia, że skóra robi się gładsza, jędrniejsza i dodatkowo chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami w przyszłości.

Amerykański Magazyn 'Cooking Light', grudzień 2008

Cooking Light_NonDryCleanser _ Dec 08

Dermatologic Cosmetic Laboratories (DCL) Non-drying Cleansing Lotion dla skóry wrażliwej
Ten delikatny kosmetyk jest przeznaczony specjalnie dla suchej bądź wrażliwej skóry, działa również u każdej osoby z podrażnioną zimą skórą. 'Skutecznie zmywa makijaż i zostawia moją skórę bardziej miekką niż po użyciu innych zmywaczy' mówi nowojorska doktor dermatolog Heidi A. Waldorf.